jak zorganizować garderobę

jak zorganizować garderobę

by Agata

Oceń swoje możliwości przechowywania odzieży

Korzystając z różnych wygodnych sposobów przechowywania ubrań, zyskasz więcej miejsca, a także będziesz mogła cieszyć się uporządkowaniem. Czarna torba do przechowywania butów WENKO to produkt, który pomoże Ci lepiej przechowywać buty. Ten zestaw zawiera cztery elementy, dzięki czemu z łatwością schowasz cztery pary butów.
Odzież sezonową można umieścić na wew. Posłuży również do przechowywania butów i innej odzieży. To również świetne rozwiązanie, gdy zaczynamy dzielić garderobę z drugą osobą. Potem musieliśmy zrobić pranie od podstaw – tak, aby organizacja szafy odpowiadała potrzebom wszystkich stron.

Oceń swoją obecną garderobę

Pozwól swojej garderobie oddychać! Nie tak mało, jak to, co jest w środku, ale cieszy oko, a jakość jest naprawdę świetna. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego szafy gwiazd Instagrama są tak miłe dla oka? Ponieważ wyglądają jak wnętrza nowoczesnego butiku, wszystko w środku ma wystarczająco dużo miejsca, aby „wydać dźwięk”. Skorzystaj z porad, które zebraliśmy w naszym artykule, jak ograniczyć liczbę rzeczy w swojej garderobie
Moniko, świetne pytanie! 🙂 Mam jeszcze sukienkę ze ślubu, która wciąż wisi w szafie. Jeśli lubisz ubrania, które zakładasz tylko na większe okazje, podobają Ci się, uważasz, że są dobre, pozbądź się ich! Zawsze będą okazje. Zastanów się, czy możesz je nosić również na co dzień z innymi dodatkami. A może impreza sylwestrowa lub urodzinowa?

Stwórz zorganizowaną garderobę

Po określeniu swoich potrzeb nadszedł czas na stworzenie projektu garderoby, który idealnie odzwierciedla te potrzeby. Zacznij od zaplanowania miejsca do powieszenia ubrań. Płaszcze, długie spódnice i spódnice potrzebują drążka wiszącego na wysokości 150-170 cm, natomiast do marynarek, koszul i garniturów wystarczy około 100-110 cm. Na jedną sztukę odzieży powinniśmy przeznaczyć drążek o długości około 10 cm, np. na metrowym drążku spokojnie zmieści się dziesięć garniturów. Następnie zintegruj półki na składane ubrania, wysuwany kosz na bieliznę, szuflady na biżuterię, paski i krawaty (gdzie można umieścić praktyczne przegródki).
Dobrze zorganizowana szafa pomieści wiele rzeczy – nie tylko ubrania. Jeśli nauczysz się mądrze zarządzać przestrzenią w tym pokoju lub szafie, ukryjesz wszystko, czego nie powinno tam być. W szafie często przechowuje się buty, odzież sezonową, kurtki, akcesoria, torebki, paski, a nawet sprzęt do sprzątania (taki jak odkurzacze, miotły itp.). Dzięki 3 wskazówkom, które omówiliśmy w tym artykule, Twoja szafa będzie zawsze uporządkowana, a Ty nie będziesz tracić czasu na szukanie jednej części garderoby. Przy odrobinie cierpliwości, rozumowania przestrzennego i użycia kilku dodatkowych akcesoriów możesz zamienić swoją szafę w przestrzeń, która może wiele pomieścić. Mamy nadzieję, że skorzystasz z tych pomocnych rozwiązań i wcześnie je wdrożysz.

You may also like

1 comment

Czytelnik -

Bardzo ciekawy wpis! Super blog z ciekawymi poradami

Reply

Leave a Comment

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?